Dzimi napisał(a):

|
Może by tak spróbować wyciągnąć Kaźmierczaka ze Śląska? Jest lepszy od Stjepanovicia, i z warunkami fizycznymi bardziej na naszą ligę, a poza tym DP nam teraz niedostatek.
|
Osobiście wolałbym aby Smuda postawił na piłkarza o 12 lat młodszego od Kaza - Urygę. Chłopak mi imponował spokojem, niezłym wyprowadzeniem piłki i walecznością. Chciałbym, żeby drużynę wiosną tworzyli młodzi, głodni sukcesu wychowankowie klubu.
A co do ciężkich treningów, to czy czasem nie Buras rzygał ze zmęczenia latem, że musiał iść na wypożyczenie bo nie nadążał?