Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66304
Stary 05.01.2014, 09:37
Dzimi napisał(a):Wyświetl post
Może by tak spróbować wyciągnąć Kaźmierczaka ze Śląska? Jest lepszy od Stjepanovicia, i z warunkami fizycznymi bardziej na naszą ligę, a poza tym DP nam teraz niedostatek.
Osobiście wolałbym aby Smuda postawił na piłkarza o 12 lat młodszego od Kaza - Urygę. Chłopak mi imponował spokojem, niezłym wyprowadzeniem piłki i walecznością. Chciałbym, żeby drużynę wiosną tworzyli młodzi, głodni sukcesu wychowankowie klubu.

A co do ciężkich treningów, to czy czasem nie Buras rzygał ze zmęczenia latem, że musiał iść na wypożyczenie bo nie nadążał?
Odpowiedz cytując