kreseq napisał(a):

Gdyby nie słowo "nawet" to by zupełnie inaczej wyglądało..Cóż, rozgłos jest ale trochę chujowo to wygląda
|
Sam pomysł (przygarnięcie kibiców sukcesu z większych miast) nie jest głupi, ale realizacja - idiotyczna.
Jeżeli za pisanie sloganów bierze się jakiś bałwan, który nie zna języka polskiego, to całość nie może się dobrze skończyć. Jedno słowo mniej, a wydźwięk byłby zupełnie inny, a tak - pieniądze wyrzucone w błoto.
No bo sorry, ale tacy badziewiakowie są zwykle bardzo czuli na swoim punkcie i pewnie co drugi odczyta to jako sugestię, że mieszka w totalnej wiosce. Fakt, ze pewnie przyjechał tam z jeszcze większej wioski nie poprawia sytuacji.
0 22 napisał(a):

Myślę, że o rozgłos i pewnie troszkę o ból dupy u rywali. Chyba jedynie na weszło są takie jelenie, które wierzą, że to miało "dobrze nastawić" mieszkańców Łodzi czy Poznania do Legii
|
Myślę, że w Legii nie pracują aż tacy debile, którzy wykupują bilboardy po to tylko, żeby sobie zaszkodzić wizerunkowo. Jest to tak jakby zupełna odwrotność tego, czemu zwykle służy marketing...
Prościej? Wydaje się pieniądze na reklamy żeby zwiększyć zyski i poprawić wizerunek.