Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24087
Stary 05.01.2014, 02:22
kreseq napisał(a):Wyświetl post
Gdyby nie słowo "nawet" to by zupełnie inaczej wyglądało..Cóż, rozgłos jest ale trochę chujowo to wygląda
Sam pomysł (przygarnięcie kibiców sukcesu z większych miast) nie jest głupi, ale realizacja - idiotyczna.
Jeżeli za pisanie sloganów bierze się jakiś bałwan, który nie zna języka polskiego, to całość nie może się dobrze skończyć. Jedno słowo mniej, a wydźwięk byłby zupełnie inny, a tak - pieniądze wyrzucone w błoto.

No bo sorry, ale tacy badziewiakowie są zwykle bardzo czuli na swoim punkcie i pewnie co drugi odczyta to jako sugestię, że mieszka w totalnej wiosce. Fakt, ze pewnie przyjechał tam z jeszcze większej wioski nie poprawia sytuacji.

0 22 napisał(a):Wyświetl post
Myślę, że o rozgłos i pewnie troszkę o ból dupy u rywali. Chyba jedynie na weszło są takie jelenie, które wierzą, że to miało "dobrze nastawić" mieszkańców Łodzi czy Poznania do Legii
Myślę, że w Legii nie pracują aż tacy debile, którzy wykupują bilboardy po to tylko, żeby sobie zaszkodzić wizerunkowo. Jest to tak jakby zupełna odwrotność tego, czemu zwykle służy marketing...
Prościej? Wydaje się pieniądze na reklamy żeby zwiększyć zyski i poprawić wizerunek.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 05.01.2014 o godz. 02:26.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując