TOMEK 11 napisał(a):

|
....a nie wierzę.. jak najwięcej dla dobra klubu w którym się pracuje, a nie gonienie faceta byle gdzie za byle jaki hajs w najgorszym momencie
|
Tak, tak z Tobą w roli D.S to wyszlibyśmy na prostą w dwa kliknięcie myszką niczym w FM.
Co mieliśmy za niego wyciągnąć z 5 mln euro? Bo Ty tak chcesz?
Klub był w kryzysie dostaliśmy za niego tyle ile można było, bo jakbyśmy go nie sprzedali nigdzie to pewnie za parę dni ''wdzięczny'' Maor podałby nas do sądu w celu oddania mu należnych pieniędzy.
Zejdź na ziemię.