Valandil napisał(a):

|
Oj już przesadzacie z tym Meliksonem, ile Wy byście chcięli wyciągnąć za 28 letniego pomocnika który grał w słabej polskiej lidze i jakiś śmiesznych klubikach w Izraelu, dodatkowo pod sam koniec grania u nas nie grał już tak dobrze jak na początku.
|
....a nie wierzę.. jak najwięcej dla dobra klubu w którym się pracuje, a nie gonienie faceta byle gdzie za byle jaki hajs w najgorszym momencie