Wyświetl pojedynczy post
Dzimi
Senior Member
 
 
Od: 05.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66292
Stary 04.01.2014, 17:07
Może by tak spróbować wyciągnąć Kaźmierczaka ze Śląska? Jest lepszy od Stjepanovicia, i z warunkami fizycznymi bardziej na naszą ligę, a poza tym DP nam teraz niedostatek.
Odpowiedz cytując