Janusz napisał(a):

Pytanie do tych co znają prywatnie Patryka Zbawiciela, on tak na co dzień to normalnie się zachowywał?
Bo tekst z tego wywiadu "Takie do mnie dochodziły głosy" w tej sytuacji można różnie rozumieć...
|
Maly jest caly czas w kontakcie z sharksami czy ultrasami, wszystko jest w porządku.
a weszlo i media mogą przekręcac .... wie co, owszem, Maly będzie umieral za Pogon jako pilkarz, ale nadal jest kibolem Wisly i jego serce jest w ksztalcie Bialej Gwiazdy. Sobol tez umiera za Gornik, Majdan z wytatuowanym herbem Pogoni umieral za Wisle. taka rola pilkarza.