SharksiK napisał(a):

No wlasnie ten problem ze nie ogarniam jak mozna na kims ferowac wyroki kompletnie nie znajac tej osoby. Przypierdalanie sie do kogos ze ma tatuz Reymana to jest normalne? Kim jeden z drugim jest zeby oceniac jego emocje zwiazane z tym faktem?
Bo tak naprawde huja wiecie po co i dlaczego sobie takie cos zrobil. I huja wiecie jakim jest czlowiekiem.
Do jaszczurki czy innego badziewia tez byscie sie przypierdalali ? Bo jak dla mnie to argumentow za tym ze sobie jednakzrobil Reymana jest wiele i dopiero bym pomyslal ze jest .......niety jak bym zobaczyl pajaka lub o zgrozo smierc.
|
"Gdyby nie mój powrót z Turcji, to Wisła byłaby na zakręcie i mogłaby nawet spaść do I ligi. Takie do mnie dochodziły głosy"
Ta wypowedz mi wystarczy żeby ocenić jakim człowiekiem jest Małecki.