Wyświetl pojedynczy post
Ciastek1
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9066
Stary 04.01.2014, 15:30
SharksiK napisał(a):Wyświetl post
No wlasnie ten problem ze nie ogarniam jak mozna na kims ferowac wyroki kompletnie nie znajac tej osoby. Przypierdalanie sie do kogos ze ma tatuz Reymana to jest normalne? Kim jeden z drugim jest zeby oceniac jego emocje zwiazane z tym faktem?
Bo tak naprawde huja wiecie po co i dlaczego sobie takie cos zrobil. I huja wiecie jakim jest czlowiekiem.
Do jaszczurki czy innego badziewia tez byscie sie przypierdalali ? Bo jak dla mnie to argumentow za tym ze sobie jednakzrobil Reymana jest wiele i dopiero bym pomyslal ze jest .......niety jak bym zobaczyl pajaka lub o zgrozo smierc.

"Gdyby nie mój powrót z Turcji, to Wisła byłaby na zakręcie i mogłaby nawet spaść do I ligi. Takie do mnie dochodziły głosy"

Ta wypowedz mi wystarczy żeby ocenić jakim człowiekiem jest Małecki.
Odpowiedz cytując