|
Jedno zdanie w tym wywiadzie dla Dp najlepiej oddaje świat w oczach Małeckiego. Myślę, że szkoda się dalej nad nim rozwodzić. Poziomem absurdu nigdy go nie dogonimy. Niech się odbudowuje gdzie indziej, niech nawet wróci do reprezentacji ale o Wiśle niech już lepiej nic nie mówi. Ktoś podał mu rękę jak wracał z podkulonym ogonem a on dorabia ideologię o misji ratowniczej. Siano w głowie.
Ostatnio edytowane przez rafkur : 04.01.2014 o godz. 14:31.
|