Wyświetl pojedynczy post
speedfashion
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9060
Stary 04.01.2014, 14:14
Szkoda tych wypowiedzi Małeckiego o trenerze i o tym, jak to dla Wisły ratowania wracał przez Balaton. Nie pomaga wizerunkowo klubowi, któremu tak wiele zawdzięcza, nie pomaga także sobie.

Dla mnie zawsze będzie jednym z wyjątkowych piłkarzy (chociaż wyrządził przykrość mojej babci ), których będę pamiętał ze względu na olbrzymią radość, jaką sprawiali swoją grą.

Dziennikarze powinni nosić go na rękach, bo pisania mają przynajmniej na 6 tygodni. Pewnie jeszcze dowiemy się bardzo różnych rzeczy.
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
Odpowiedz cytując