Wyświetl pojedynczy post
SharksiK
Senior Member
 
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9059
Stary 04.01.2014, 14:00
Sevi napisał(a):Wyświetl post
Krzyż na drogę. Jak dla mnie Małecki jest w tym momencie wyłącznie pajacem.

Kwestia czasu jak się okaże że tatuaż Reymana zmieni na cokolwiek innego.
Tak naprawdę Reyman nigdy dla niego nic nie znaczył.

Niech się wielbiciele Małeckiego otrząsną. Pajacował, właził kibicom w dupę, a wielu się podobał ten teatrzyk który odstawiał.
A ty to co? .......ony Nostradamus ?

Nie mierz wszystkich swoja miara...a jesli wiesz cos czego my nie wiemy to przedstaw sie nam i opowiedz. Bardzo jestem ciekawy, powaznie.

Jesli jednak cos ci sie przysnilo lub poprostu kreci cie sranie na innych to proponuje zamknac jadaczke i nie robic z siebie blazna.
Odpowiedz cytując