Ogryzek napisał(a):

wolfy,
Co do treści merytorycznej zgoda, lepiej było powoli i sukcesywnie kupować młodszych perspektywicznych piłkarzy niż zatrudniać na gwałt stada emerytów.
Natomiast co do odpowiedzialności za te działania - odpowiedź jest jednoznaczna - za wszystkie działania odpowiada Cupiał. Ale łatwiej w dyskusji posługiwać się "skrótem" typu Bednarz czy Valxcs. (przynajmniej ja tak robię)
To samo się tyczy obwiniania Bednarza czy Kapki. Za wszystkim stoi Cupiał. Ale zamiast pisać ciągle Cupiał Cupiał Cupiał łatwiej napisać Bednarz czy Valxcs. Jest to łatwiejsze w dyskusji.
A prawidłowo powinno to brzmieć tak:
- decyzje podejmował Cupiał w czasach Valxcsa i Basałaja o zatrudnieniu przepłaconych emerytów.
- decyzje podejmował Cupiał w czasach Bednarza o wielkim cięciu kosztów i pożegnaniu Małeckiego.
itd
Cupiał w erze Basałaja i Valxcsa postanowił samobójczo szturmować LM czym omal nie podzielił losu Polonii Warszawa itd
Wiadomo że Bednarz czy Valxcs to tylko "narzędzia" Cupiała.
|
z tym, że łysy syndykowąż miał 2 zajebiste wpadki, oddanie Kirma i sprzedanie za psi huj Meliksona..