|
Krzyż na drogę. Jak dla mnie Małecki jest w tym momencie wyłącznie pajacem.
Kwestia czasu jak się okaże że tatuaż Reymana zmieni na cokolwiek innego.
Tak naprawdę Reyman nigdy dla niego nic nie znaczył.
Niech się wielbiciele Małeckiego otrząsną. Pajacował, właził kibicom w dupę, a wielu się podobał ten teatrzyk który odstawiał.
|