Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21248
Stary 04.01.2014, 10:43
Gość już dawno odpłynął. Nie rozumie, że po powrocie z Turcji mógł wylądować albo w Wiśle ( która bardziej w tym momencie jemu pomogła niż on jej) albo w jakiejś Niecieczy czy innej Łęcznej.
Dajmy mu już spokój.

Ja mu szczerze życzę, żeby się w tej Pogoni odbudował i grał na przynajmniej średnim poziomie.

Reszta już w temacie "byli".
Odpowiedz cytując