|
Gość już dawno odpłynął. Nie rozumie, że po powrocie z Turcji mógł wylądować albo w Wiśle ( która bardziej w tym momencie jemu pomogła niż on jej) albo w jakiejś Niecieczy czy innej Łęcznej.
Dajmy mu już spokój.
Ja mu szczerze życzę, żeby się w tej Pogoni odbudował i grał na przynajmniej średnim poziomie.
Reszta już w temacie "byli".
|