|
Mały uratował Wisłę przed spadkiem, jak to właśnie ogłosił w GK.
Fakt faktem należy mu się szacunek za kilkaset meczyków w Wiśle, a co do Majdana - jest jaki jest, ale pamiętam jego wywiad (już po rozstaniu z Krakowem) w którym powiedział - dziękuję Bogu za Wisłę. Szacun.
|