|
Patryk Małecki rozegrał w Wiśle ponad 200 spotkań, trochę potu zostawił na boisku dlatego obiektywnie należy mu się podziękowanie, co klub słusznie na oficjalnej stronie uczynił. Ja samemu Patrykowi życzę żeby się opamiętał bo dostanie w końcu takiego kopa w dupę od życia, że się nie pozbiera. Już Turcja była pierwszą nauczką która nic nie nauczyła. Przestań się chłopaku słuchać małolatów w swoim wieku których życie jeszcze nie nauczyło niczego, a kreują się na wielkich pocieszycieli i doradców, utwierdzając Cię w głupim przekonaniu że robisz dobrze. Zacznij słuchać ludzi którzy już coś w życiu przeszli, coś osiągnęli, trochę błędów popełnili i zapłacili za nie. Może Andrzej Iwan byłby odpowiednią osobą, a może ktoś spoza piłki? Mam nadzieję że Pogoń Szczecin będzie takim przystankiem życiowym który odmieni Twoje życie na lepsze. Piszę to bo życzę Ci jak najlepiej - zmądrzej Patryk.
|