silver03 napisał(a):

|
Skoro dobrze grają to czemu mamy ich nie chwalić? Zrobią zjazd w dół i zaczną pajacować to będzie się ich ganić, to chyba normalne?
|
Bo to jest dziwne

Kojarzy mi się to z takim sezonowym kibicowaniem - jesteś dobry to klepiemy po pleckach, nie idzie ci to kopiemy w dupę. Nie chodzi tu o to, że trzeba zagłaskać piłkarza bez względu jak gra. Chodzi tu o ogólną opinie o zawodniku, o całokształt.
Wszyscy się strasznie oburzyli po słowach Małego, że będzie umierał za Pogoń. A co miał powiedzieć? Że Pogoń traktuje tylko jako konieczność lub miejsce pracy, a w jego sercu nadal jest Wisła? Zwykła dyplomacja, każdy piłkarz tudzież inny pracownik powie, że w nowym miejscu pracy będzie flaki wypruwał. Jakby Sobol powiedział, że będzie umierał za Górnik, to też byście tak pisali?
Co mecz na forum jest nowy ulubieniec i nowy kozioł ofiarny. Mało jest użytkowników trzymających się swojego zdania.