Wyświetl pojedynczy post
SharksiK
Senior Member
 
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9046
Stary 04.01.2014, 01:39
arti napisał(a):Wyświetl post
Dziękuję za dobre chwile i wszystkiego dobrego Mały... myślałem kiedyś, że zupelnie inaczej się to skończy, ale czasy teraz ogólnie jakieś chu.jowe:(
Czasy chujowe...dzięki chujowym ludziom panoszącym sie po naszym klubie.
Małecki nie jest pierwszy, po Moskalu, Kosowskim, Sobolu jednak moze sie okazać tym ostatnim dla którego Wisła to ciut więcj niź tylko treningi i kasa.

Kazda sytuacja z osobna to mniejsze lub większe rozgoryczenie i pewnie spory żal do klubu że tak wszystko , zostało rozegrane. Zresztą wnikanie w to jest obecnie pozbawione sensu.

Największym przegranym jest niestety Wisła Kraków. Klub stracił nie tylko na wizerunku ale przede wszystkim na charakterze z jakiego słyneła Biała Gwiazda. Kibiców też zrobilo się mniej a najebało kosmitów z wartościami na poziomie ulicznej prostytutki.

Gdy czytasz jednego z drugium jak napierdala na Małeckiego to dochodzisz do wniosku że są większymi idiotami niż kreowany przez nich bohater.
Żaden nawet nie mial sposobności z chłopem zamienic w życiu nawet słowa jednak argumentami srają na lewo i prawo jak by znali się od dzieciństwa.

Mi się po prostu w głowie nie mieści jak ktoś wypisujący tak frajerskie teksty może wygłaszać swoje wypociny na temat tego czy Małecki to Wiślak czy nie.
Huj jednego z drugim obchodzi jego tatuaz? jak nie mają własnych to niech zrobią sobie delfinki na pośladkach i tyle.
Nic tylko koprem rzucać potrafią i powielają bzdury które wyczytali w gazetach. Żenada.
Ostatnio edytowane przez SharksiK : 04.01.2014 o godz. 01:54.
Odpowiedz cytując