yoda79 napisał(a):

|
Widzę, że chlopakom kończy się zajawka na Wisłę. Stolarski przebąkuje o Legii, Małecki będzie umierał za Pogoń.
|
O rety! Nikt nie chce kochać biednego klubu? Może nie należy się zanadto dziwić, skoro prezesem tego biednego klubu jest osobnik tak przytłaczający swoim pesymizmem otoczenie, że jego obecność odstraszyłaby w marcu kocury z miejsca, gdzie byłaby dostępna jedyna kotka.