Wyświetl pojedynczy post
rozarian
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21245
Stary 03.01.2014, 23:46
yoda79 napisał(a):Wyświetl post
Widzę, że chlopakom kończy się zajawka na Wisłę. Stolarski przebąkuje o Legii, Małecki będzie umierał za Pogoń.
O rety! Nikt nie chce kochać biednego klubu? Może nie należy się zanadto dziwić, skoro prezesem tego biednego klubu jest osobnik tak przytłaczający swoim pesymizmem otoczenie, że jego obecność odstraszyłaby w marcu kocury z miejsca, gdzie byłaby dostępna jedyna kotka.
Odpowiedz cytując