adam_09 napisał(a):

mi się wydaje, że bardziej pójdą w wpisywanie mniejszego przebiegu na SKP za flaszeczkę dla diagnosty. Oczywiście problem nie będzie dotyczył samochodów sprowadzonych zza granicy bo korektę zrobią przed pierwszym przeglądem w kraju.
|
oczywiście.każdy sposób jest dobry a na pewno wiele ich znajdą.