Wyświetl pojedynczy post
picasso
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1723
Stary 03.01.2014, 22:37
adam_09 napisał(a):Wyświetl post
mi się wydaje, że bardziej pójdą w wpisywanie mniejszego przebiegu na SKP za flaszeczkę dla diagnosty. Oczywiście problem nie będzie dotyczył samochodów sprowadzonych zza granicy bo korektę zrobią przed pierwszym przeglądem w kraju.
oczywiście.każdy sposób jest dobry a na pewno wiele ich znajdą.
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując