Drozd napisał(a):

Tak jest. Od sześciu lat z jakiegoś powodu rządzą takie fachowce jakie rządzą. W konsekwencji jest wiele problemów których przy normalnej władzy by nie było. Myślisz, że nikt nie jest winny? Żeby zło tryumfowało wystarczy obojętność prawych i uczciwych. Więc sie nie oburzaj tylko wyciągnij wnioski na przyszłość.
PiS ie jest żeby przekonywać do głosowania na siebie, bo to prowadzi do bajkopisarstwa i pitolenia o cudach. To ty masz ocenić ich działania porównać z konkurencją i wybrać. Dlatego to że nie zagłosowałeś na PiS to nie wina pisu tylko twoja i za konsekwencje twojego wyboru czyli wladzę PO odpowiadasz ty a nie pis.
Niestety ale mamy takie warunki, że każdy Polak któremu na Polsce zależy nie ma niestety alternatywy. Jak nie wiesz dlaczego to sobie odśwież nocną zmianę. A czy coś musisz? jeżeli deklarujesz się patriotą to tak, musisz, powinieneś inaczej to tylko czcze gadanie. Alternatywy na dzisiaj nie ma.
|
Jakbys to napisal tydzien wczesniej to byla by moja nominacja do postu roku.
Czyli PiS jak partia polityczna ma w d... to co ludzie o niej mysla? Nie jest w jej interesie przekonywac wyborcow do swoich racji? Czekajac na spelnienie zasady wahadla, ze teraz oni ale kiedys my? Wypisz wymaluj koncesjonowana opozycja. Teraz juz wiadomo dlaczego PiS tak niechetnie spoglada w strone jakiejkolwiek konkurencji.