Wyświetl pojedynczy post
sanderuss
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2006
Skąd: Medway

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25069
Stary 03.01.2014, 15:29
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Tak jest. Od sześciu lat z jakiegoś powodu rządzą takie fachowce jakie rządzą. W konsekwencji jest wiele problemów których przy normalnej władzy by nie było. Myślisz, że nikt nie jest winny? Żeby zło tryumfowało wystarczy obojętność prawych i uczciwych. Więc sie nie oburzaj tylko wyciągnij wnioski na przyszłość.

PiS ie jest żeby przekonywać do głosowania na siebie, bo to prowadzi do bajkopisarstwa i pitolenia o cudach. To ty masz ocenić ich działania porównać z konkurencją i wybrać. Dlatego to że nie zagłosowałeś na PiS to nie wina pisu tylko twoja i za konsekwencje twojego wyboru czyli wladzę PO odpowiadasz ty a nie pis.

Niestety ale mamy takie warunki, że każdy Polak któremu na Polsce zależy nie ma niestety alternatywy. Jak nie wiesz dlaczego to sobie odśwież nocną zmianę. A czy coś musisz? jeżeli deklarujesz się patriotą to tak, musisz, powinieneś inaczej to tylko czcze gadanie. Alternatywy na dzisiaj nie ma.
Jakbys to napisal tydzien wczesniej to byla by moja nominacja do postu roku.

Czyli PiS jak partia polityczna ma w d... to co ludzie o niej mysla? Nie jest w jej interesie przekonywac wyborcow do swoich racji? Czekajac na spelnienie zasady wahadla, ze teraz oni ale kiedys my? Wypisz wymaluj koncesjonowana opozycja. Teraz juz wiadomo dlaczego PiS tak niechetnie spoglada w strone jakiejkolwiek konkurencji.