Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21235
Stary 02.01.2014, 23:08
Elefant,

Tak jak napisał Lukasz to żaden gwóźdź a potwierdzenie że jednak warto stawiać na młodych Polaków. Jedyny "błąd" to że Stolarski jest zbyt młody (nie skończył 18 lat i może odejść za ekwiwalent wyszkolenia) a my nie jesteśmy żadnym magnesem. (Może Smuda mógł go wprowadzać od tej rundy?)
Ale my nawet nie szukamy takich Furmanów z których kilku mogło by być dla nas źródłem zarobku. Jeśli nie miliony to kilkaset tysięcy euro zawsze można zarobić nawet jak się nie gra w pucharach. Bo z naszej ligi zarabia się na młodych głownie Polakach (wyjątki to Marcelo), a nie na "wiekowych" piłkarzach jak Melikson z całego świata. Bo ci lepsi i młodzi z zagranicy to trafią do Hiszpanii czy na Ukrainę za miliony euro. I dobrze by było żeby ktoś w naszym klubie "pojął" tą banalną prawdę. Sprowadzać Meliksonów do gry i młodych Polaków do podszlifowania i odsprzedaży jak Wolski czy Furman w Legii. A nie tylko sami darmowi z kartą na ręku na "już".

BTW
Już kiedyś pisałem że Stolarski lepiej by się nadał jako defensywny pomocnik a nie boczny obrońca... widać w Legii też to widzą.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując