Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24085
Stary 02.01.2014, 22:27
Nie no, tak to chyba nikt nie myśli. Ale wydźwięk jest taki, że "my jesteśmy zaje*iści, bo z Warszawy, a ty byle poznaniaku czy łodzianinie się ciesz, bo oto pozwalamy ci kibicować naszemu klubowi". Mało przemyślane hasło Już nawet nie mówię o sensie wywieszania takich billboardów w Krakowie, Wrocławiu czy Łodzi...
Odpowiedz cytując