Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24083
Stary 02.01.2014, 21:53
Dość trafny tekst na temat tej kampanii reklamowej Legii. Jeżeli chodziło im o rozgłos, to się udało.
http://ekstraklasa.net/news/billboar...6a574f6ae500e7
Odpowiedz cytując