TOMEK 11 napisał(a):

|
Brożka rocznik, a Brożek po chyba gorszych wojażach widzimy jak gra, jeśli dyzma z nim nie jest na bakier to czemu by nie spróbować? typ papiery na granie ma, po 4 latach we Francji raczej gorszy być nie może więc na roczek z opcją przedłużenia jeśli by chciał jakiś ludzki hajs to co za problem
|
Szczerze mówiąc to wolałbym aby przedłużyli kontrakt ze Stolarskim niż ściągali Darka. Chociaż nic nie stoi na przeszkodzie, żeby to i to się spełniło.
Irek Jeleń też miał kupę lat we francuskiej lidze i do dzisiaj nie może się odbudować ... No nie mówię, że Dudka by nie wypalił ale różnie to bywa z powrotami.