Wyświetl pojedynczy post
Kryniu
Senior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21229
Stary 02.01.2014, 20:48. Kryniu
szprotson napisał(a):Wyświetl post
Rzeźniczak wychowanek Widzewa przeszedł do Legii.
I pytanie do Was : Czy zostając w Widzewie osiągnał by tyle co w Legii
Chłopie porównujesz Widzew z trzynastokrotnym mistrzem Polski. Najlepszą drużyną ostatniej dekady w Polsce z której w ostatnich latach grało wielu reprezentantów Polski. Wisła ma kryzys z którego mądrymi metodami można wyjść a ten pierdzieli jak kibic Podbeskidzia, który nigdy nawet nie pomarzył o MP.
Odpowiedz cytując