szprotson napisał(a):

Rzeźniczak wychowanek Widzewa przeszedł do Legii.
I pytanie do Was : Czy zostając w Widzewie osiągnał by tyle co w Legii
|
Chłopie porównujesz Widzew z trzynastokrotnym mistrzem Polski. Najlepszą drużyną ostatniej dekady w Polsce z której w ostatnich latach grało wielu reprezentantów Polski. Wisła ma kryzys z którego mądrymi metodami można wyjść a ten pierdzieli jak kibic Podbeskidzia, który nigdy nawet nie pomarzył o MP.