Wyświetl pojedynczy post
syryls
Senior Member
 
Od: 10.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21227
Stary 02.01.2014, 20:41
raindog napisał(a):Wyświetl post
Realnie rzecz biorąc, za Furmana wezmą pewnie coś trochę ponad 2 bańki.
To nie jest Rosja
Swoją drogą nie rozumiem tych klubów na zachodzie, jest tyle ciekawych graczy za stosunkowo małą kwotę a sporo z nich powtarza błąd Janczyka
.
Odpowiedz cytując