raindog napisał(a):

|
Realnie rzecz biorąc, za Furmana wezmą pewnie coś trochę ponad 2 bańki.
|
To nie jest Rosja
Swoją drogą nie rozumiem tych klubów na zachodzie, jest tyle ciekawych graczy za stosunkowo małą kwotę a sporo z nich powtarza błąd Janczyka