El'kabat napisał(a):

|
Świat już totalnie powariował. W takim razie trzeba pompować balonik i za Michała brać 5 mln ojro...
|
Furman to taki sam rocznik jak Chrapek. Róznią się m.in tym że Furman grał w pucharach i ma 2A - Chrapek ma póki co 0. Furman coś tam chyba nawet strzelił w tej Europie, a Chrapek Europe oglądał w google maps.
Jeśli dla Europy Furman jest warty 3 mln euro to Chrapek ......pewnie z 500.000 a nie 5 mln.
Pamiętam rok temu jak sie napalali ile to milionów euro można zgarnąc za Meliksona.....