Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21225
Stary 02.01.2014, 20:14
El'kabat napisał(a):Wyświetl post
Świat już totalnie powariował. W takim razie trzeba pompować balonik i za Michała brać 5 mln ojro...
Furman to taki sam rocznik jak Chrapek. Róznią się m.in tym że Furman grał w pucharach i ma 2A - Chrapek ma póki co 0. Furman coś tam chyba nawet strzelił w tej Europie, a Chrapek Europe oglądał w google maps.
Jeśli dla Europy Furman jest warty 3 mln euro to Chrapek ......pewnie z 500.000 a nie 5 mln.
Pamiętam rok temu jak sie napalali ile to milionów euro można zgarnąc za Meliksona.....
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując