|
Też wychodzę z założenia, że jeśli nie chce zostać, to niech spier.... Idzie w ....u! Klub zainwestował w jego wyszkolenie, dał mu szansę, a ten nie potrafi się odwdzięczyć. Podobno warunki kontraktu są ok. Czy on myśli, że dostanie szansę w Legii, Juve, czy Bundeslidze? Nie ma opcji: powinien obejrzeć sobie przykład m.in.: Michalskiego, albo Stępińskiego... Bardzo wątpliwe, że z nich coś wypali...
29 MAJA 2012 - MECZ UNIA - WISŁA - WBIJAĆ!!!
|