Wyświetl pojedynczy post
piotek
Senior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21216
Stary 02.01.2014, 18:54
Nie mam pojęcia, jak można za Furmana dać 3 mln ojro... Czyli co? Chrapek jest wart przynajmniej tyle samo? Ten sam wiek. Rola na boisku, wiadomo, że inna, ale nikt mi nie wmówi, że Furman jest wart więcej...
Odpowiedz cytując