Kocur napisał(a):

|
I najważniejsza rzecz (dla mnie akurat) - nie udało się odpalić polskich napisów na philipsach,sony,sharpach i panasonicach, - Samsung oraz LG śmigają jak trzeba. Mowa tutaj o bezpośrednim odczycie z pendrive wsadzonego w TV (divx)
|
Można też pomyśleć o Smart TV dongle'ach na androidzie za ok 200-300 zł. Mają bardziej wszechstronne oprogramowanie niż to w telewizorach.