Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21212
Stary 02.01.2014, 17:23
Trudno zatrzymać piłkarza, na którego się nie stawia(pomijam tego przyczyny, bo moze po prostu Stolarski nie nadaje sie jeszcze na poziom ekstraklasy lub po prostu nie jest mu po drodze ze Smudą). Chyba, że to nie wystawianie do składu, to miał byc pewnego rodzaju szantaz, wtedy to jeszcze gorzej. Ja w tym piłkarzu kompletnie nic nie widze, dlatego mała strata, bo z tego co wszyscy pisza po twitterach jego juz nie ma w klubie. Przypuszczam, ze skonczy jak Leszczak. A tym Juventusem, to radze sie nie podniecac, bo oczywiscie chodzi o prima vere. Co do Legii, to majac taki budzet moga ryzykowac i pewnie bez problemu w Warszawie dostanie 2x tyle, ile u nas(podobnie bylo z Bereszynskim).
Odpowiedz cytując