Wyświetl pojedynczy post
TOMEK 11
Senior Member
 
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21210
Stary 02.01.2014, 16:46
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Warto sobie zadać pytanie dlaczego chce odchodzić. Wygrał już z Wisłą wszystko? Czy może uczy się na błędach Małeckiego i innych wychowanków których klub traktował jak wyrobników. Takie są skutki...


typ od kilku lat co roku odwala coś grubego, a Ty chcesz z niego robić jeszcze ofiarę?
Odpowiedz cytując