Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21208
Stary 02.01.2014, 16:09
Warto sobie zadać pytanie dlaczego chce odchodzić. Wygrał już z Wisłą wszystko? Czy może uczy się na błędach Małeckiego i innych wychowanków których klub traktował jak wyrobników. Takie są skutki...
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując