Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21207
Stary 02.01.2014, 15:33
speedfashion napisał(a):Wyświetl post
Teraz znowu okazało się, że jeden z tych wychowanków (WYCHOWANKÓW!) nie wyklucza transferu do Legii, a można tu wyczytać porównania do Zlatana (szanujmy się, może i dobry piłkarz, ale komediant jakich mało).
Nie chcę wiedzieć kto wg. Ciebie jest dobrym piłkarzem skoro ten jest może i dobry.W moim porównaniu nie chodziło jednak o umiejętności Szweda tylko o kluby w których grał i w których go ...chcieli.

Wisła to My. wiesz co to znaczy? Ze odejdzie Brożek, odejdzie Małecki, odejdzie Stolarski a My dalej będziemy.
Jak Stolarski chce iść do Legii niech idzie. Chce do Cracovii - niech idzie jego wybór!

teksty o honorach i innych polecam włożyć między bajki jesli jeszcze tam nie leżą.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując