speedfashion napisał(a):

|
Teraz znowu okazało się, że jeden z tych wychowanków (WYCHOWANKÓW!) nie wyklucza transferu do Legii, a można tu wyczytać porównania do Zlatana (szanujmy się, może i dobry piłkarz, ale komediant jakich mało).
|
Nie chcę wiedzieć kto wg. Ciebie jest dobrym piłkarzem skoro ten jest może i dobry.W moim porównaniu nie chodziło jednak o umiejętności Szweda tylko o kluby w których grał i w których go ...chcieli.
Wisła to My. wiesz co to znaczy? Ze odejdzie Brożek, odejdzie Małecki, odejdzie Stolarski a My dalej będziemy.
Jak Stolarski chce iść do Legii niech idzie. Chce do Cracovii - niech idzie jego wybór!
teksty o honorach i innych polecam włożyć między bajki jesli jeszcze tam nie leżą.