Wyświetl pojedynczy post
speedfashion
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21203
Stary 02.01.2014, 14:31
Ciężka schizofrenia zapanowała w nowym roku. Byli kiedyś w Wiśle obcokrajowcy, to domagano się młodych Polaków, którzy dadzą się pokroić za klub, grając za czapkę gruszek i pomarańczy. Przyszły lepsze czasy, kibice zyskali młodych Polaków, zaczęli tłumnie pojawiać się na R22 m. in. dla Radovica, Dwaliszwiliego itp.

Teraz znowu okazało się, że jeden z tych wychowanków (WYCHOWANKÓW!) nie wyklucza transferu do Legii, a można tu wyczytać porównania do Zlatana (szanujmy się, może i dobry piłkarz, ale komediant jakich mało) i inne treści o piłkarzach - pracownikach. Jasne, Wisła nie funkcjonuje ostatnio najlepiej, ale jej jutro zależy i od nas (kibiców), i od piłkarzy, którzy są TU i TERAZ. Jeśli mamy mieć takich wychowanków, to lepiej pojeździć po świecie i pozbierać zawodników ze wszystkich jego zakątków.
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
Odpowiedz cytując