|
No nie mogę się z tym w całości zgodzić.
Piłka nożna to wielka kasa, owszem ale nie zapominajmy że to też dyscyplina sportowa. Czyli piłkarze to sportowcy a nie pracownicy jak inni śmiertelnicy więc głównie powinni uprawiać tą dyscyplinę dla siebie i własnej przyjemności a nie dla pieniędzy.
Co to za wymówka że ktoś nie płaci albo jeśli przyjdzie mu grac za kilka miesięcy w innym klubie to nie będzie dawał z siebie maxa? Jeśli ktoś rozpatruje to w takich kategoriach to po prostu pomylił miejsca i robi debila sam z siebie.
Chłopaki w 3 lidze czy czwartej nie zarabiają na piłce. Potrafią codziennie ciezko pracować a popołudniu zasuwać jeszcze na treningi. Wątpię że maja takie dylematy, a pewnie sa bardziej zjebani i zmeczeni niz nasze ekstraklasowe panny.
Myślisz ze taki ultra mistrz Majewski, zapaśnicy, lekkoatleci czy nawet sama J.Kowalczyk myślą o kasie gdy ciężko trenują? Odpuszczają czy tracą zapał gdy jej nie ma albo jest śmiesznie mała?
No i są jeszcze kibice. Ludzie którzy bardzo czesto przeżywają zwycięstwa i porażki mocniej niż sami sportowcy. Maja miliony innych spraw a mimo wszystko przemierzają setki kilometrów by być i dopingować .
Nic nie oczekując w zamian...tylko godnej sportowej postawy
Ostatnio edytowane przez SharksiK : 01.01.2014 o godz. 23:54.
|