Mati_ napisał(a):

Pracuje.
Tylko nie porównuj mnie proszę do piłkarza.
Przypuśćmy, że Genkow zarabiał 80 tys miesięcznie. Żył tak rozrzutnie, że mu brakowało do 10?
Oczywiście powinien otrzymać swoje wynagrodzenie i takowe otrzyma.
Ja jako młoda osoba też w siebie inwestuje, inwestuje w swoje CV, ale nie na takim poziomie. Dla Genkowa każdy mecz w Wiśle był szansą na jeszcze większe zarobki, na lepszy transfer.
|
oczywiście że Cie porównuje do piłkarza, ale tylko pod jednym względem. Utrzymujesz się sam czy ktoś utrzymuje Ciebie.Więc?
Ale odpowiem na Twoje pytanie. Tak Genkow 80 tysięcy przepierdalał w 2 dni. Co w związku z tym ? Jesteś jego osobistym księgowym by sie interesować na co i dlaczego wydawał pieniądze które ktoś mu zaoferował?
Kolegom też zaglądasz do portfela?
Piłkarza rozlicza się z tego co prezentuje sobą na boisku a nie jak wydaje swoje pieniądze.