Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21184
Stary 01.01.2014, 21:53
Mati_ napisał(a):Wyświetl post
Pracuje.
Tylko nie porównuj mnie proszę do piłkarza.

Przypuśćmy, że Genkow zarabiał 80 tys miesięcznie. Żył tak rozrzutnie, że mu brakowało do 10?
Oczywiście powinien otrzymać swoje wynagrodzenie i takowe otrzyma.

Ja jako młoda osoba też w siebie inwestuje, inwestuje w swoje CV, ale nie na takim poziomie. Dla Genkowa każdy mecz w Wiśle był szansą na jeszcze większe zarobki, na lepszy transfer.
oczywiście że Cie porównuje do piłkarza, ale tylko pod jednym względem. Utrzymujesz się sam czy ktoś utrzymuje Ciebie.Więc?

Ale odpowiem na Twoje pytanie. Tak Genkow 80 tysięcy przepierdalał w 2 dni. Co w związku z tym ? Jesteś jego osobistym księgowym by sie interesować na co i dlaczego wydawał pieniądze które ktoś mu zaoferował?
Kolegom też zaglądasz do portfela?

Piłkarza rozlicza się z tego co prezentuje sobą na boisku a nie jak wydaje swoje pieniądze.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując