Jaroo1 napisał(a):

Każdy kij ma dwa końce i owszem, zgadza się, że dla wielu osób otwarcie granic to jest szansa na godniejsze życie tylko, że emigracja milionów Polaków oznacza w dłuższej perspektywie wyludnienie Polski i problemy za kilkadziesiąt lat z emeryturami. Tak więc emigracja to nie jest lek, to jest tylko chwilowy powiew świeżości, który nic nie rozwiązuje na przyszłość. Teraz jest ok ale problem wróci za kilkanaście lat ze zdwojoną siłą.
|
To o to miej pretensje do elyt politycznych ,które rządzą tym krajem od 25 lat ,że nie potrafią w tym kraju stworzyć takich warunków ,że ludzie muszą wyjeżdżać . Komorowski w orędziu , po 25 latach ,niczym się nie jest w stanie pochwalić ,tylko tym że Polska jest wolna.