Wyświetl pojedynczy post
cfa
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21164
Stary 31.12.2013, 08:00
raindog napisał(a):Wyświetl post
A co Ty myślisz,ze Małego krytykuje się tu od tak? Za to, że jest Patrykiem? Przytaczając Twoje słowa, gwarantuje Ci, że "w większości wypadków było jakieś zastrzeżenie" (np. "jeżeli nie zacznie zapierdalać na boisku to nie będzie z niego piłkarza") i ktoś " absolutnie nie wierzy(ł), że to się zmieni".

...z ta tylko różnicą, że krytykowanie Małeckiego świadczy o czyjejś frustracji;l jechanie po innych to racjonalny osad sytuacji.

Weź pod uwagę, że to Ty na tym forum jesteś uważany za frustrata, więc te wpisy brzmią dosyć komicznie.
Wielu tutaj komentujących formułuje zdania w formie hipotezy, w Twoim przypadku rzadko się to zdarza. Ostatnio Kulawik był dobry, tylko zawodnicy beznadziejni (i tu twierdziłeś, że tylko Patryk jest dobry). Smuda dostał gorszy skład, a wyniki dużo lepsze. Jasne, każdy może się pomylić. Nikt tu tego nie kwestionuje, z tymże Ty masz problem z akceptacją innego spojrzenia na sprawę. Jeden jedyny nieomylny...

Zaraz się okażę, że formułuję argumenty ad personam. Jasne. Kulturalniej jest napisać, że każdy kto ma inne zdanie jest frustratem.
Chyba tylko w oczach tych którzy czytają jego posty Nie w oczach osoby która je pisze
[FONT=Times New Roman]
Czy pamiętasz pierwszy w życiu mecz i po każdej bramce szał?
Kibicow śmiech, wiernych drużynie swej i na plecach pałki ślad.
[/FONT]
naoway.deviantart.com
Odpowiedz cytując