huberix napisał(a):

|
Mi tego Burdenskiego jednak kurczę szkoda. Nie wiem jakie ma umiejętnosci, treningów Wisły przecież nie widzę, ale gość w prawie każdym meczu jest na ławce rezerowych i ma tylko bodajże 1 minute w ekstraklasie. Taki Fryc to np. wie że Wisła raczej, RACZEJ z nim kontrakt przedłuży i tu pewne perspektywy ma, a taki Fabian musi się pokazać bo nikt takiego no-name w klubie nie zostawi skoro za 2-3 okienka mamy być dobrą drużyną. Raczej nie wierzę, że to jakiś dobry piłkarz, ale niech sie pokaże z te 20 minut w jednym meczu bo przynajmniej jedna szansa się każdemu Sikorskiemu czy innemu warzywniakowi nalezy
|
Trzeba było się przejść na Wisła II - Korona II, tam bodaj dostał 45 minut. Po jego ewidentnych błędach padły dwie bramki dla Korony.
Powiedzmy sobie szczerze gość tutaj jest na wczasach, przyjechał pozwiedzać Kraków i tyle. Nie ma opcji, żeby grajek wyciągnięty z 4 ligi niemieckiej stanowił jakiekolwiek uzupełnienie kadry pierwszej drużyny.