Wyświetl pojedynczy post
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4905
Stary 30.12.2013, 22:58
huberix napisał(a):Wyświetl post
Mi tego Burdenskiego jednak kurczę szkoda. Nie wiem jakie ma umiejętnosci, treningów Wisły przecież nie widzę, ale gość w prawie każdym meczu jest na ławce rezerowych i ma tylko bodajże 1 minute w ekstraklasie. Taki Fryc to np. wie że Wisła raczej, RACZEJ z nim kontrakt przedłuży i tu pewne perspektywy ma, a taki Fabian musi się pokazać bo nikt takiego no-name w klubie nie zostawi skoro za 2-3 okienka mamy być dobrą drużyną. Raczej nie wierzę, że to jakiś dobry piłkarz, ale niech sie pokaże z te 20 minut w jednym meczu bo przynajmniej jedna szansa się każdemu Sikorskiemu czy innemu warzywniakowi nalezy
Trzeba było się przejść na Wisła II - Korona II, tam bodaj dostał 45 minut. Po jego ewidentnych błędach padły dwie bramki dla Korony.

Powiedzmy sobie szczerze gość tutaj jest na wczasach, przyjechał pozwiedzać Kraków i tyle. Nie ma opcji, żeby grajek wyciągnięty z 4 ligi niemieckiej stanowił jakiekolwiek uzupełnienie kadry pierwszej drużyny.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując