raindog napisał(a):

Po Bunozie zacząłeś jechać, zanim pierwszy raz kopnął tutaj piłkę. A o Małeckim mówiłeś, że to najlepszy piłkarz w Wiśle. Widzę, że masz krótką pamięć albo co najmniej wybiórczą.
Co więcej, byłeś za rozwiązaniem kontraktu Chrapka.
|
najlepsze wyjście to dodac gościa do ignorowanych.ja tak zrobiłem i bzdur już nie muszę czytać