Wolfy zjedz snickersa bo naprawdę nie da się czytać twoich wypocin... Fanboizm Małeckiego aż z ciebie wycieka. Jedno zdanie głupsze od drugiego.
wolfy napisał(a):

|
Dobrzy trenerzy potrafią takich piłkarzy odpowiednio ustawić. U Skorzy grał, u Maaskanta też - a nie był grzeczniejszy niż teraz..
|
Ciekawa definicja dobrego trenera... Czyli Mourinho dobrym nie jest bo bad boya Balotelliego z miejsca odstawił? I od kiedy to bezjajeczny Skorża awansował na dobrego? A może definicja dobrego to taki u którego gra Małecki?
wolfy napisał(a):

|
Małecki odchodzi, bo nie ma dla niego miejsca w Wiśle Smudy.
|
Tak, ale nie z powodu 'widzimisię' Smudy, tylko dlatego że Małecki na boisku od kilku lat jest zwyczajnie (za przeproszeniem) .....owy. To jest JEDYNY powód dla którego obecnie nie ma miejsca dla Małego w Wiśle. Mało tego, piszesz jakby go Smuda nienawidził i wypychał na siłę podczas gdy Mały zagrał we wszystkich meczach tej rundy i niemal w połowie z nich od pierwszej minuty. Dodatkowo z wypowiedzi obu panów wynika że to Mały chce odejść a Smuda by wolał żeby popracował nad sobą i w rundzie rewanżowej się zrehabilitował. Ach ten zły, niedobry Smuda...
"(...)Był oskarżony o organizowanie w sezonie 2003/2004 wśród piłkarzy zrzutki pieniędzy, z których później opłacali sędziów pomagających Kolporterowi Koronie w awansie do II ligi. W trakcie śledztwa prowadzonego w ubiegłym roku przez wrocławską prokuraturę obaj przyznali się do winy(...)"
"(...)wciągał w handel meczami i młodych, i starych, i Polaków, i obcokrajowców, i tych, którzy na kupowanie wyników mieli, i tych, którzy nie mieli (tym przecież pożyczał).(...)"