Wyświetl pojedynczy post
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1267
Stary 30.12.2013, 15:18
Znowu biedronka? Już ich chyba ze trzydzieści w Krakowie Lepiej by to zbudowali: http://pieniadze.gazeta.pl/Kupujemy/...towe_ceny.html
Odpowiedz cytując