Wyświetl pojedynczy post
alterego
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1266
Stary 30.12.2013, 13:09
właśnie na wylotówce (w tym kierunku) ani jednej nie ma... Spory ruch tam jest i myślę, że mieli by branie. kolejna biedronka jest około kilometra dalej. Biedronków jak mrówków niestety.
Odpowiedz cytując