Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1265
Stary 30.12.2013, 12:52
Stacja benzynowa? Przecież tam jest dookoła pełno
W sensie wzdłuż Opolskiej to chyba jest z 5 minimum - każda inna. No ale na wylotówce faktycznie nie ma.


Osobiście już mam migrenę jak widzę kolejną budowaną Biedronkę - nie to że nie kupuję u nich, niektóre towary mam sprawdzone od wielu miesięcy. Ale po co na każdym osiedlu po 5 sklepów ?

A hitem jest Biedronka i Lidl obok siebie jak się jedzie od Wiślickiej na Strusia w NH.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując