Stacja benzynowa? Przecież tam jest dookoła pełno

W sensie wzdłuż Opolskiej to chyba jest z 5 minimum - każda inna. No ale na wylotówce faktycznie nie ma.
Osobiście już mam migrenę jak widzę kolejną budowaną Biedronkę - nie to że nie kupuję u nich, niektóre towary mam sprawdzone od wielu miesięcy. Ale po co na każdym osiedlu po 5 sklepów ?
A hitem jest Biedronka i Lidl obok siebie jak się jedzie od Wiślickiej na Strusia w NH.