Wyświetl pojedynczy post
fanfan
Senior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21159
Stary 30.12.2013, 11:52
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Na zakończenie, w ramach dobicia was psychicznie: - jedno jest pewne. Gdziekolwiek odejdzie Patryk, dostanie lepsze pieniądze niż w Wiśle. Takie są realia finansowe, że u nas ma kontrakt juniorski i byle klubik z drugiej ligi rosyjskiej czy ukraińskiej go spokojnie przebije
Mam nadzieję, że boli.
Małecki nie ma u nas kontraktu juniorskiego więc po co piszesz bzdury? Ten kontrakt na którym obecnie gra podpisał o ile się nie mylę w 2009 roku i wg różnych źródeł zarabia na mocy tegoż kontraktu około 30 tyś. zł miesięcznie .
Odpowiedz cytując