Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21157
Stary 30.12.2013, 01:28
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Porównywałem go też do kołka. I parę innych porównań by się pewnie znalazło (pamięć już nie ta), bo był zwyczajnie marnym piłkarzem.
Wiadomo; wtedy były inne czasy i Łobo był na tamtejszą Wisłę za słaby. Ale czy grał gorzej niż Małecki w tym sezonie? Śmiem wątpić.


wolfy napisał(a):Wyświetl post
Patryk powinien odejść dla własnego dobra - najlepiej za granicę, bo tu z braku innych tematów dziennikarze będą mu dorabiali opinię "złego chłopca" przy każdej możliwej okazji.
Czy zasłużoną?

Pije, bije kolegów z drużyny, chodzi do burdeli? Połamał komuś nogę na boisku? Jest uzależniony od hazardu, ma długi "na mieście"? Może gra u bukmachera?
Nie.
To może chociaż jakiś skandal obyczajowy? Przeleciał żonę kolegi z szatni, ma chłopaka?
Eeee, nie.
Nie złego chłopca, tylko gościa, który nie umie się podporządkować i być częścią zespołu. Indywidualistę z nadmiernie rozdmuchanym ego, który osiadł na laurach i nie pokazał w tym sezonie nic co by mogło utwierdzić nawet największego optymistę w przekonaniu, że Mały jest nam w stanie jeszcze cokolwiek dać.

wolfy napisał(a):Wyświetl post
Cała ta "afera" tutaj, to banda żenujących frustratów udowadniających, że są lepszymi kibicami niż Małecki* i że oni się od razu na nim poznali. Przy okazji można mu zarzucić wszystko, od kłamstwa po choroby psychiczne (serio).
Z zewnątrz to historia jakich wiele - piłkarz nie dogaduje się z trenerem/szatnią i chce zmienić otoczenie.
Nie każdy jest frustratem. Ale jeśli jakiś piłkarz mówi, że kocha Wisłę nad życie, a w międzyczasie odwala któryś z rzędu wyskok to te tezy wzajemnie się wykluczają. Patryk przede wszystkim myśli o sobie. I to by było ok, gdyby nie ta cała jego poza, gdyby nie osiadł na laurach i grał na jakimkolwiek nawet średnim poziomie. Od niego, właśnie przez jego deklaracje wymagano tu więcej.
Więcej w zakresie postawy moralnej.
Więcej w zakresie formy sportowej.
Ludzie się zawiedli. Jad spływa. Nic dziwnego.


wolfy napisał(a):Wyświetl post
Na zakończenie, w ramach dobicia was psychicznie: - jedno jest pewne. Gdziekolwiek odejdzie Patryk, dostanie lepsze pieniądze niż w Wiśle. Takie są realia finansowe, że u nas ma kontrakt juniorski i byle klubik z drugiej ligi rosyjskiej czy ukraińskiej go spokojnie przebije
Mam nadzieję, że boli.
A co w tym bolącego? Realia są jakie są, większość tutaj się z nimi pogodziła. Jeśli Patryk gdzieś może lepiej zarabiać i regularnie grać to krzyżyk na drogę
Odpowiedz cytując