wolfy napisał(a):

Fakt, że już dwie osoby pofatygowały się, żeby odpowiedzieć akurat na ten fragment mówi chyba sam za siebie.
Człowiek się stara, struga takiego długiego posta...
Żartuję. Właśnie po to ten fragment wstawiłem, żeby ukłuło Żeby frustraci bijący na tym (i innych forach) pianę i strugający coraz śmieszniejsze teorie zrozumieli swoje miejsce w szeregu. Żółć jaka tutaj się od jakiegoś czasu wylewa nie ma mocy sprawczej, co najwyżej możecie zafundować Stanowskiemu wejściami na "Weszło!" nową brykę.
No to może żeby zakończyć jakoś z sensem (bo poświęciłem personom tego pokroju zdecydowanie za dużo miejsca, ale może coś dzięki temu zrozumieją) - powodzenia Patryk w nowym klubie, jeżeli zdecydujesz się na taki krok. IMHO powinieneś, bo tutaj Cię zgnoją przy pierwszej możliwej okazji.
|
Pofatyguję się i ja. Mnie akurat boli. Ze śmiechu jak widzę jak ćwierć inteligentny 25 letni gówniarz robi wodę z mózgów ludzi którzy w 90 % swoich postów pozują na błyskotliwych otrzaskanych w temacie fachowców dziedzin wszelkich.
Najgorsze jest to że na korzyść Patryka nie da się zapisać nawet takiej manipulacji, bo normalnie nie jest do niej zdolny.
Ale daje punkt na skali ocen osób, które wszystkich interesujących się Wisłą zalewają swoimi przemyśleniami na tym forum.
Co do ostatniego twojego akapitu to TUTAJ czyli gdzie? NA WIŚLE

Czy ty już mówisz na byłej drużynie błogosławionego Patryka.