|
To jest heavyweight, przeziębienie może zrobić paskudną robotę, a co dopiero (jak twierdził Pindera) grypa.
Adamek zachował się bardzo rozsądnie odwołując walkę, chyba każdy pięściarz by tak zrobił (co do ruskich nie mam pewności, bo oni są jak marionetki). Glazkov to żaden wirtuoz, dla mnie Adamek przez UD.
|