Kocur napisał(a):

Ok ok - wiem że z Glazkovem miał. Źle się wyraziłem - takie mam przeczucie że "coś wymyśli". Może był chory, może nie - rok zmarnowany masakrycznie, spokojnie 2 walki w ciągu roku by zaliczył.
https://www.youtube.com/watch?v=EU5ARBzZgCg
|
Widocznie nie był gotów na dwie walki, miała być więc jedna... Ja bym nie dorabiał ideologii, dla mnie to zwykłe zrządzenie losu. Adamka dopadła choroba, walkę odwołano ale zakontraktowano ją ponownie. Wszystko gra.